Aycan Tütüncüoğlu | Hakkımızda
15568
page,page-id-15568,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

HAKKIMIZDA

Bizler özetle prestijli projelerle marka arasında köprü vazifesi sağlıyoruz.. Uzun yıllardır dizi ve sinema sektöründe uzman kadro ile hizmet vererek markaların dizi projelerinde etkileyici ve marka bilinirliğini ön plana çıkaracak şekilde yer almasını sağlamaktayız.

Güçlü markalar yaratmak, var olan güçlü markaları gündemde tutmak,markaların hedef kitleye uygun projelerde yer almasını sağlamak, iletişim çözümlemelerini ve uzun soluklu bir marka hayatının devamı için reklam çalışmasını sağlayan uygun projeler sunmaktayız.

Bizim için başarı hizmet verdiğimiz kurum, hizmet ya da markayı rakipleri arasında ön plana çıkmasını sağlayıp “tercih edilen” olmasını ve kendi hedef kitleye uygun projelerde yer almasını sağlamaktır. Bizim için en önemli amaç her iki tarafında memnuniyetidir. Bu memnuniyetin anlayışı ise yine her iki tarafın çıkarlarını korumaktır. Bu da ancak işimizi iyi bilmek ve ona hakim olmakla sağlanabilir.